Hakkımızda


Küreselleşme ile birlikte sınırların ortadan kalktığı dünyamızda KOBİ ve Girişimciler için rekabet giderek artmaktadır. Bilgiye erişimin kolay hale gelmesi, dünyanın herhangi bir noktasında yer alan ürün veya hizmetin başka bir noktada üretilebilmesine imkan vermektedir. Bunun sonucunda ürün ve hizmetler giderek birbirine benzemektedir. 

Aynılaşmanın çok hızlı yaşandığı günümüzde işletmelerin ayakta kalabilmesi gün be gün zorlaşırken geleceğin başarılı işletmelerinin tüm süreçlerinde farklı çözümler üreten, bilgiye önem veren inovatif KOBİ'ler ve Girişimciler olacağını düşünüyoruz. 

Bu düşünceden hareketle; KOBİ ve Girişimcilerin faaliyetlerine bir nebze olsun destek vermek amacıyla kurulan sitemiz KOBİ ve Girişimcilere yönelik; 
  • Devlet Destekleri (KOSGEB, TÜBİTAK vb), 
  • Ar-Ge İnovasyon, 
  • Verimlilik, 
  • Kurumsallaşma Projeleri,
  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi,
  • ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi,
  • Girişimcilere yönelik Girişimci İş Planı yazımı konularında danışmanlık ve koçluk hizmeti vermektedir.
KOBİ Girişim ekibi olarak ana odak noktamızı; KOBİ ve Girişimcilere yönelik devlet destekleri, rekabet imkânlarının araştırılması, kalite yönetim sistemleri, finansal kaynaklara erişim kapasiteleri, iş fikirleri, Ar-Ge ve inovasyon kavramları gibi konuları incelemeye, gerektiğinde özellikli konular hakkında uzman kişilerin görüşlerini de alarak farklı bakış açıları kazandırmak oluşturmaktadır.

Merkezi Çankaya/Ankara olan kuruluşumuzun Bursa ve İstanbul'da faaliyet gösteren iletişim ofisleri bulunmaktadır.

Saygılarımızla

Erhan KORKUT - Yüksek Makine Mühendisi
Genel Müdür
Hakkımızda Hakkımızda Reviewed by KOBİ GİRİŞİM on 00:13:00 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.